محل تبلیغات شما

به نام او

بسم القاصم الجبارین

اگر عمری باشد فردا شب یا پس فردا اول صبح باید حرکت کنم به سوی سرنوشت و دانشگاه دیگه احتمالا تا عید دسترسی به نت ندارم البته شاید هم داشتم کسی چه میداند خخخخ

ولی به طور کلی اگر دوستان اینجا و تلگرام پیام دادن سین نشد یا جواب ندادم و سر نزدم بهشون بدونن که نت ندارم عید میام فراموشم نکنیدددددد

دوست گردم مراقب خودت باش به خدا میسپارمت و توکل و توسلت به خدا خیلی عالیه هروقت دست به دعا بردی منو دعا کن همینطور برای دخترک و نامرد هم دعا کن تا عید هرچقدر میتونی خوراکی های خوشمزه بخور عید گزارش میخواممم ببینم چقدر گرد شدی

دخترک برام دعا کن هروقت رفتی حرم هم برای من هم برای گردالی و هم برای نامرد دعا کن اونجا دعا زودتر مستجاب میشه. و فراموشمم نکن :)  درس هاتو به صورت ویژه بخون بالاخره یه دوست روانشانس اینجا بیشتر نداریم که

نامرد جان توهم مراقب خودت باش به بچه ها از طرف دایی شون سلام برسون توهم رفتی حرم برای من و دخترک و گردالی دعا کن اینطوری دعا در دعا میشه و زودتر مستجاب میشه فکرشو کن دعا در حرم خواهر و بردار بزرگوارش چه شود

نغمه باران هم نیست ولی هرجایی هستی خدا پشت و پناهت و نگهدار و نگهبانت باشه توهم مارا از دعای خیرت فراموش نکن

عید برگردم عکس هایی که گرفتم رو میارم همینطور از چیزهایی که یاد گرفتممممم و به اطلاعاتم اضافه شده خواهم نوشت

برام دعا کنید براتون دعا میکنم دوستای عزیزم

به یگانه کردگار هستی بخش میسپارمتون شب و روزهاتون اروم و دل هاتون خوش و لب هاتون خندون و تن هاتون سلامت

عزیزانم یاعلی خدانگهدار

چشم انداز باستان شناسی

همیشه میشه از نو شروع کرد

موسسه شرق شناسی شیکاگو

دعا ,هم ,کن ,عید ,هاتون ,حرم ,دعا کن ,هم برای ,به خدا ,باش به ,نت ندارم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

payan-nameha